Avcılar Şehirler Arası Nakliyat

Avcılar Şehirler Arası Nakliyat

Avcılar Şehirlerarası Nakliyat

Geçmişten günümüze varlığını koruyan ve hızla büyüyen bir sektör olan nakliye sektörü bir taşıma hizmetidir. Avcılar şehirlerarası nakliyat ofis taşımacılığı, şehirlerarası nakliyat gibi hizmetler vermektedir. İnsanlar daha refah bir hayat yaşamak için yoğun bir iş temposu içinde koşturmaktadır. Son yüzyılda bayanlarda iş sektöründe yerini almıştır. İnsanların çok yoğun çalışmaları taşınma işleminde yardıma ihtiyaç duymalarına sebep olmaktadır. Bu aşamada devreye nakliye firmaları girmektedir.


Nakliye Firmasından Alabileceğiniz Hizmetler

Nakliye firmalarından evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat, ofis taşımacılığı gibi nakliye hizmetleri alabilirsiniz. Nakliye hizmeti veren firmaların hizmet kalitesi aynı olmamakta bu sebeple öncesinde firmaların verdikleri hizmetleri iyi araştırmalısınız. Nakliye firmalarının birçoğu sigortalı taşıma hizmeti vermektedir. Ayrıca kısa sürede nakliyatı sağlamak ve daha az insan gücünden yararlanmak için asansörlü taşıma hizmeti vermektedirler.


Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti Almadan Önce Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Şehirlerarası nakliyat hizmeti almaya karar verdiğiniz takdirde firmaların hizmet kalitelerini ve müşteri memnuniyetine verdikleri değeri iyi araştırmalısınız. Şehirlerarası nakliyat hizmeti birçok detay gerektiren ve eşyaların zarar görmemesi için ekstra önlemler alınması gereken bir hizmettir. Bu sebeple firmaların hizmet anlayışı araştırılmalıdır. Geçmişten aldığımız tecrübe ve gelecekten aldığımız güven ile avcılar şehirlerarası nakliyat hizmeti veren firmamız kaliteli hizmeti size getirmektedir.


Hizmet Anlayışımız

Bölgede lider firma özelliğini yıllardır koruyan avcılar nakliyat firmamız müşteri memnuniyetine değer vermekte ve müşteri memnuniyetini sağlamak için teknolojinin tüm imkanlarından faydalanmaktadır. Firmamız sizin için manevi değer taşıyan ve evinizin bütünlüğünü koruyan eşyalarınızı korumak için sigortalı taşıma hizmeti vermektedir. Sigortalı taşıma hizmeti ile eşyalarınızın ambalajlanmasından yeni adrese taşınılıp yerleştirilmesine kadar geçen sürede istenmeyen bir hasar görüldüğü takdirde maddi zararınız karşılanması sağlanır.

Eşyaların kısa sürede araca taşınması ve eşyaların hasar görmesi olasılığı azaltmak için asansörlü taşıma hizmeti vermektedir. Hizmet anlayışımız mutlu müşteri prensibine dayanmaktadır. Avcılar şehirlerarası nakliyat firmamızdan hizmet almaya karar verdiğiniz andan itibaren güler yüzlü personelimiz size hizmet vermeye başlar.


Nakliyat İçin Firmamızın Aldığı Önlemler

Şehirlerarası nakliyat hizmeti almaya karar verdiğinizde sizinle iletişim kurarak eşyaların incelenmesi, liste çıkarılması ve sigorta işlemi için bilgi verilip evrakların imzalanması için ev ziyaretinize gelir. Eşyaların uzun yolda hasar görmemesi için patpat şeklinde korucu ambalajlar ile paketlenir. Eşyaların uçları taşıma ve sürtünme ile hasar görmemesi için kauçuk takılır.

Ambalajlar kolay yırtılan bant kullanılarak ile paket sağlamlaştırılır. Taşıma işlemi hasar görmemesi için asansörlü vinç ile sağlanır ve eşyaların boyutuna uygun taşıma kapasitesine sahip araca özenle yerleştirilir. Belli bir düzen ile yerleştirilen eşyaların yolda sarsılıp hasar görmemesi için uzun kalın bir halat ile bağlanır. Eşyalarınızın belli bir süre bekletilmesi gerektiği dönemlerde muhafaza etmek için depolarımız bulunmaktadır. Bu depolarımız belli aralıklar ile havalandırılıp ve haşerelere karşı ilaçlanmaktadır.