Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
BAYRAMPAŞA Evden Eve Nakliyat
Avcılar Parça Eşya Nakliyesi

AVCILAR parça eşya taşıma nakliyesi olarak firmamız 15 yıldan beridir tüm Türkiye geneline parça eşya taşıma hizmeti vermektedir. İlk olarak İstanbul içi bölgeler arasında gerçekleştirilen parça eşya taşıma hizmeti zamanla taleplerin yoğun olmasından dolayı diğer şehirlere de yayılmıştır. Firmamız tüm bölgelerimize çeyiz eşyası, öğrenci eşyası yada bekar eşyası gibi bir ev eşyasına göre daha az olan her türlü ev eşyanızı bizimle rahat ve en ekonomik maliyetlerle taşıyoruz.

Az miktardaki eşyalarınızın taşınması belli bir plan içerisinde gerçekleşeceğinden taşıma tarihinizden en az 3-5- gün öncesinden firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Eşyalarınıza ücretsiz expertiz hizmetimiz ile taşınacak eşyalarınız ve gidilecek güzergahtaki adresinize göz önünde bulundurularak tarafımızdan teslim alma süresi önceden olabilmektedir. Diğer adresinize ulaşacak olan eşyalarınız varmadan önce sizleri arayarak bilgilendirmekteyiz.


Eşya taşıma hizmetimiz tam kapsamlı olup nakliye sırasında eşyalarınız paketleme, ambalajlama ve montajlanıcak olan eşyalarınız ayrılıp paketlenir. Daha sonra uygun aracımıza eşyalarınız yerleştirilir. Diğer yeni adresinizde de eşyalarınızın yerleşimi sizlerin istediği gibi olmaktadır. Ustamız montaj olucak eşyalarınızı sağlam bir şekilde birleştirip yerine koyar. Paketlenmiş eşyalarınız çıkarılıp yerlerine konulur. Tüm eşyalarınız çalışır ve sağlam bir şekilde sizlere teslim edilmektedir. En son olarak kağıt ve karton malzemelerimizde toplanıp eviniz düzenli bir şekilde sizlere teslim edilir.

Sizde parça eşya taşıma işleriniz de Avcılar nakliyat tercih ederseniz sizlerin istediği gibi bir taşıma gerçekleştiriyoruz. İstediğiniz tarih ve saat de gelip istediğiniz saat de eşyalarınızı teslim etmekteyiz. Araçlarımız bakımlı ve K3 belgesi olup yol boyunca eşyalarınız kontrol edilerek sizlere sağlam bir şekilde teslim edilmektedir. Siz de bizimle iletişim kurmak isterseniz tek yapmanız gereken mail yolu ile veya web adresimizde yazan telefonlarımızdan bizleri arayabilirsiniz….

Ara
Teklif Al