Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
BAYRAMPAŞA Evden Eve Nakliyat
Avcılar Şehir İçi Taşımacılık

AVCILAR şehir içi taşımacılık sizlere kolay bir hizmet vermektedir.
Uzun yıllardan beridir şehir içi taşımacılık sektöründe Avcılar konumunda ikamet ettiğimiz öncü gelen firmamız çalışmalarına her geçen gün daha da yükselerek devam etmektedir. Şehir içi taşımacılık da nakliye konusunda deneyimli ekibimizle birlikte sorunsuz bir taşıma gerçekleştirmekteyiz.

Siz de AVCILAR bölgesinde sorunsuz şehir içi nakliyat da taşınmayı düşünüyor iseniz  bizleri tercih etmelisiniz.
Eviniz taşınmadan önce ilk yapmanız gerekenler; Avcılar konumunda taşınacak olan eşyalarınız ile ilgili bizimle kısa bir bilgi vererek taşınmanın gerçekleştirileceği gün ve saat anlaşılıp not tutulur. Böylece eksiksiz bir taşıma gerçekleştirmiş oluruz.

Eşyalarınızın güvenliği bizden sorulur.
AVCILAR evden eve nakliyat olarak deneyimli ekip arkadaşlarımız ile hızlı bir şekilde taşınmanız gerçekleşir. Taşınma başlamadan önce tek yapmanız gereken; önemli olan eşyalarınız var ise güvendiğiniz kişilere bırakmanız veya yanınızdan ayırmayınız. Bakımını üstlendiğiniz evcil hayvanlarınız var ise onların güvenini sağlamak için yeni taşınacak eve önceden bırakabilirsiniz. Anlaşmada gün ve saatinde herhangi bir sorun olduğunda bizleri önceden arayıp bilgilendirmeniz yeterlidir. Son olarak eşya taşınmada eşyalarınızın yerlerini bizlere belirterek istediğiniz gibi yerleşimini yapmaktayız.

Ara
Teklif Al