Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
BAYRAMPAŞA Evden Eve Nakliyat
İSTANBUL AVCILAR Ofis Taşıma

İSTANBUL, AVCILAR bölgesinde evden eve nakliyat hizmetleri veren Nakliye firmamız bölgede yaptığı OFİS TAŞIMA, OFİSTEN OFİSE NAKLİYE gibi hizmetlerinde aldığı olumlu geri dönüşler ile AVCILAR NAKLİYAT firmaları içinde bölgenin hakimi olmayı başardı.

Kaliteli işçiliği önplanda tutup sizlere verdiğimiz uygun fiyatlar ile taşınma yada nakil sresinizi oldukça azaltıyoruz. Henüz bir kayıp yada hasar yaşanmamış olan Taşıma işlerimizde bugünden sonra da yaşanmaması için titizlik ve özveri ile çalışıyoruz.

İSTANBUL, AVCILAR İlçesinde faaliyet göstermekte olduğumuz özellikle ev ve ofis taşıma hizmetlerinden OFİS TAŞIMA işleminizin sizin için ne kadar hızlı ve kayıpsız olması gerektiğinin farkındayız. AVCILAR NAKLİYAT sizler için hazırladığı plan ve program bunlara uygun ekip ve araç temini ile sizlerin iş hayatınızda zaman kaybı olmadan taşınmanıza en büyük etkendir.

Taşınma işlemi esnasında dosyalarınızın bölümüne göre paketlenmesi,
Kolilerin üzerine içerik listesi hazırlanması,

Sizlerin yeni ofisinizde kaldığınız yerden devam edebilme açısından oldukça önemli olup sizi zaman kaybına, dosya, evrak arama kaybına sokmayacaktır. Yaptığımız işi en ince detayları ile düşünmeyi seviyoruz. Bu özenimiz sizin kolaylığınız için.

Taşıma konusunda uzman ekiplerimiz siz değerli müşterilerimize gereken hertürlü bilgiyi verme hakkına ve bilgisine sahiptir. 15 yıllık deneyime sahip ekiplerimiz sizin daha düzgün, kolay ve kayıpsız taşınmanız için gereken tüm özveriyi sağlayacak olup güvenliğiniz için de gereken tüm tedbirleri alacaktır. Sizlerin yapması gereken tek şey ise bizi diğer taşıma firmalarından ayıran bu özelliğimiz oturup izlemeniz.

Ara
Teklif Al